Job in ICC (in polish)
A-
A+
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko edukatora z językiem rosyjskim oraz ukraińskim.

Zakres obowiązków:
•    prowadzenie warsztatów plastycznych z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, głównie
w języku ukraińskim i rosyjskim,
•    prowadzenie lekcji galeryjnych dla zorganizowanych grup szkolnych,
•    oprowadzanie po wystawach prezentowanych w Galerii MCK dla dorosłych i dzieci, głównie w języku ukraińskim i rosyjskim.

Wymagania:
•    dyspozycyjność (w tygodniu, szczególnie w godzinach porannych 9-12 oraz w wybrane niedziele),
•    wysoka kultura osobista,
•    pomysłowość i zaangażowanie.

Oferujemy:
•    elastyczny grafik pracy,
•    możliwość realizacji twórczych pomysłów przy tworzeniu zajęć i warsztatów,
•    umowę zlecenia na okres trwania wystawy z możliwością przedłużenia.

Prosimy o przesłanie CV do dnia 13 września 2021 r. na adres warsztaty@mck.krakow.pl
Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie w zgłoszeniu następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, 31-008 Kraków, Rynek Główny 25 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
added to cart:

continue shopping go to cart